Tadeáš "Tadoch" Vančura

Autor - Tadoch

Autor již není na těchto stránkách aktivní

Tadeáš se narodil v roce 1990 a odmalička se rád baví hraním počítačových i konzolových her. Na profesionální úroveň to sice nikdy nebylo, ale Warcraft 3 je prostě Tadochova srdcovka, kterou si rád zahraje i dnes. Nikdy také nepohrdne dobrým pivem a jeho nejoblíbenější film je Souboj titánů z roku 1981, na který se prý alespoň jednou za rok podívá. Mezi knihami zvítězil Stopařův průvodce po galaxii.

V současnosti se Tadeáš věnuje psaní o všem, co zná, což je hraní všeho druhu, poker a dnes také kryptoměnový svět a kryptoměny hlavně z technické stránky věci.

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Tadeáš Vančura na Facebooku

Tadeáš Vančura na Instagramu

Tadeáš Vančura na Twitteru

Tadeáš Vančura na ČSFD

Tadeáš Vančura na Blogspotu

Tadeáš Vančura na Wikipedii

Tadeáš Vančura jako překladatel na Kosmas.cz

Profil autora na dalších webech:

- CasinoArena.cz

- PokerArena.cz

- BetArena.cz

- LoterieTikety.cz

- EncyklopedieHazardu.cz

- Rexter.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


GTA V návod – popis misí, cheaty, mody

GTA V 🧨 je jednou z nejpopulárnějších her ❤️ a i když prodeje klesají, vyvažuje se to častými slevami. 🤑  Poradíme vám, jak GTA 5 správně hrát✅.

 

Tetris – klasika, která baví dodnes – hrajte online!

Tetris je nestárnoucí klasika. Jedná se o nejpopulárnější a nejprodávanější hru všech dob. Chtěli byste si ji zahrát zdarma, třeba v prohlížeči? Poradíme,...

 

Jak vydělávat na streamování video her

Chcete vědět, jak si vydělat peníze zábavným způsobem? Streamujte hraní her, buďte zábavní a vyděláte si měsíčně miliony!

 

Vrhcáby (Backgammon) – hra online zdarma a pravidla

Vrhcáby, někdy také nesprávně vrchcáby, je desková hra pro dva hráče, ve které vedle prvku náhody hrají významnou roli schopnosti hráčů.

 

Albi Karak Regent – pán Karaku vstupuje do labyrintu

Dobrodružná desková hra Karak může být pro někoho už ohraná: nejvyšší čas pořídit si rozšíření v podobě Albi Karak Regent, které do ní znovu napumpuje...

 

Hlavolam Intellect Ball – 138 + 208 překážek

Výborná hračka nejen pro děti, která vás naučí trpělivosti, odhadu a respektování fyzikálních zákonů. To je Intellect ball.

 

Karetní hra Mindok: Sedm draků

Karetní hra Mindok Sedm draků se stane vaší povinnou výbavou na jakékoliv výlety a cesty. Je to skvělá rychlá karetní hra, kterou si užijete v kruhu...

 

Roblox – oblíbenější než Minecraft?

Roblox je obrovská otevřená hra, která vám dovolí prožívat nespočet virtuálních dobrodružství. Hrají ji miliony hráčů po celém světě!

 

Harry Potter Wizards Unite: hra jako Pokémon Go?

Popadněte telefon a vyrazte do ulic hledat a lovit monstra z univerza ⚡ Harry Pottera. V mobilu budete ✨ kouzlit, vařit lektvary a zažijete velká...

 

Společenská hra Albi Tipni si Česko

Společenská hra ze série Tipni si se zaměřuje na zajímavé otázky kolem Česka. U této hry se svižným tempem pobavíte a ještě se přiučíte. Skvělá volba!

 

Steam slevy - ušetřete za hry

Nová verze oblíbeného klienta internetového obchodu již nebude podporovat zastaralé operační systémy! Co to pro stávající uživatele bude znamenat? Přijdou...

 

Karlova univerzita vstupuje do světa videoher s Charles Games

Karlova univerzita udělala další krok a po vydání úspěšných titulů naplno vstupuje do světa videoher a zakládá studio Charles Games.

 

Vyšel Warcraft 3 Reforged – remaster legendární strategie

Konečně se fanoušci legendární strategie Warcraft III dočkali vydání tolik očekávaného remasteru. První reakce jsou rozpačité...

 

Obchodu Epic Games Store se daří: hry zdarma i v roce 2020

Nový internetový obchod Epic Games Store má za sebou první rok plného provozu. Jak dopadla rekapitulace?

 
První 1 2 3 4 5 6 Poslední

ODEBÍREJ NOVINKY ZE SVĚTA ESPORTU